• Mavi Yeşil
  • Mavi Yeşil
  • Mavi Yeşil
Emiroğulları İnşaat San. ve Tic. Ltd. Şti.

ÖZLÜCE ZÜMRÜT EVLERİ PROJESİ

Son yıllarda birçok konut projesi hayata geçirilmiştir. Ancak en doğru ve kaliteli projeyi bulmak yaşam alanımız için çok önemlidir. Gerekli ve doğru araştırmayı yapmadan konut almanın neticeleri her zaman üzüntü ile sonuçlanmıştır. 

 

Bir defa doğru kararın verilmesi yaşam alanınıza huzur ve neşe getirecektir. Bursa Marmara Bölgesinin en güzel illerinden bir tanesidir. Geçmişte şehzadelere ve sultanlara ev sahipliği yapmış buram buram tarih kokan bir şehirdir. Birçok insan burada yaşama isteği ve arzusu içerisindedir. Bursa’nın en güzel semtlerinden olan Nilüfer son zamanlarda en çok tercih edilen semt haline gelmiştir. Burada bulunan Özlüce Zümrüt Evleri kalitesi ile müşterilerin beğenisini kazanmıştır. Birçok kişi bu konutlardan alarak Nilüfer semtinde oturmanın keyfine varmaktadır. Bu konutların inşaat kalitesi tartışılmayacak kadar üstün kalitededir. Lokasyon olarak Nilüfer semtini seçmek isteyenler için en ideal evlerdir Özlüce Zümrüt Evleri. 

 

Bu konutlara 24 saat güvenlik mevcut olup, son derece güvenli ve huzurlu yaşamanız mümkündür. Dairelerde kısmi duvar kağıdı kullanılarak ayrı bir dekor oluşturulmuştur. Ayrıca duvarların diğer kısımları saten boya ile boyanmıştır. Banyo ve mutfaklarda ECA marka armatürler kullanılmıştır. Birinci sınıf balkon ve Fransız balkon uygulamaları yapılmıştır. Girişlerde anahtarsız şifreli giriş sistemi kullanılmıştır. Yine birinci sınıf asansörler ve 1. sınıf çelik kapılar kullanılmıştır. Tüm kullanılan malzemelerde bir yıl işçilik ve malzeme garantisi de vardır. Özlüce Zümrüt Evleri kaliteden taviz verilmeden yapılmış olan konutlardır. Metre kareleri değişen dairelerin fiyatları da oldukça uygundur.