• Mavi Yeşil
  • Mavi Yeşil
  • Mavi Yeşil
Emiroğulları İnşaat San. ve Tic. Ltd. Şti.

DEMİRCİ LALE SİTESİ PROJESİ

Demirci Lale Evleri Bursa'nın yeni parlayan yüzü oluyor. Bir evden çok daha fazlası olan, yeşil ile mavinin huzur ile birleştiği bu evler farklı proje ve mimarisi ile görenleri büyüsü ile etkisi altına alıyor. 

 

Hayal ettiğiniz yaşamı şekillendiren proje 1.439 m2 peyzaj alanı ile tamamında 3.400 m2'ye yayılan mimarisi ile sizlere kocaman bir dünya sunuyor. Toplamda 2 bloktan oluşan projenin her bir bloğunda 25 daire bulunuyor. 2+1, 3+1 ve 3+1 çatı dubleksi seçenekleri ile kendine hayran bırakan dairelerin tamamında 1. sınıf işçilik kullanılmış olup, her biri günümüz modern mimarisine birer örnek teşkil ediyor. Her yaş grubunun kendine ait bir şeyler bulabileceği Demirci Lale Evleri yaşamınıza renk ve keyif katıyor. 24 saat güvenlikli, özel otoparklı bu seçkin projede oldukça geniş tutulan peyzaj alanları sayesinde yürüyüşler yapabilir, yeşilin tadını çıkarabilir, sitenizin içindeki parkta çocuklarınızı güven içinde oynatmanın huzurunu yaşayabilirsiniz. Bahçenizdeki süs havuzları ve kamelyaların görselliğine kendinizi teslim edebilir şehrin içinde uzaklaşmış olmanın hissini yaşayabilirsiniz. 

 

Demirci Lale Evleri seçkin projeler arasına adını çoktan yazdırmış durumda. Konfor ve zarafetin buluştuğu bu elit projeyi emsallerinden öne çıkaran bir diğer ve en önemli unsurlardan biri de deprem güvenliği. Dünya standartları ile inşa edilen bu projede yeni deprem yönetmeliğine uygun tüm detaylar titizlik ile işlenerek uygulanmıştır. Şimdi hem ailenize hem de hayatınıza yeni bir kapı açın ve Demirci Lale Evleri'ne gelin, çok uygun ödeme koşulları ve fiyatlar ile bu dairelere sahip olma fırsatını kaçırmayın.